Charytatywny Bal Karnawałowy Lions Club Opole

Czy słyszeliście o LIONS CLUB OPOLE?
Od kilku lat ten Club wspiera działalność naszego stowarzyszenia. Pamiętacie Koncert Dobroczynny w Filharmonii w 2014 r ? Występował wtedy Marszałek Woj, Prezydent Miasta, Komendanci Straży Pożarnej i Policji, Prorektorzy Uniwersytetu i Politechniki, Dyrektorzy opolskich Liceów i wiele innych osób. Wszyscy dla nas ! A potem było przedstawienie w teatrze EKOSTUDIO, czek na 5 tys.zł z okazji Jubileuszu Lions Club i wiele innych darowizn dla nas. W ubiegłym roku też otrzymaliśmy finansowe wsparcie – na wyjazd naszej młodzieży na letni obóz.
Za wszystkie te lata, za dostrzeżenie naszego stowarzyszenia i zaufanie – serdecznie dziękujemy!
W tym roku dochód z Balu Karnawałowego, licytacji, zakupionych losów – przekazany będzie właśnie dla nas.
Bardzo się cieszymy i dziękujemy.
My też byliśmy na tym Balu w sobotę, 18 stycznia w Hotelu Mercury. Kupiliśmy losy i ku naszej radości – wszyscy wygraliśmy 🙂 Banknoty z F. Chopinem z limitowanej serii, voucher do restauracji i do fryzjera oraz na 3-godzinne konsultacje gitarowe :-).
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wybranie naszego Stowarzyszenia.
Wszystkim Darczyńcom i tym, którzy przyjęli zaproszenie na bal, kupili losy, licytowali i wylicytowali różne ciekawe przedmioty, za dobroć, za wsparcie, za pomoc – DZIĘKUJEMY!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia