Czy to ten wielki słoń przyniósł nam szczęście? Czy może niezastąpiony starosta balu – pan Andrzej stworzył tę cudowną atmosferę? A może DJ Jacek i jego muzyka? A może?… Tak, tak, na pewno tak! To wszyscy uczestnicy balu byli wspaniali, najlepsi, cudowni !
IV bal TRISO był wyjątkowo udany. Zakończenie i godzina 3 w nocy zastała nas w trakcie najlepszej zabawy. Nie zauważyliśmy, kiedy minęło 8 godzin balu. Niektórym jeszcze do dziś gdzieś pod biurkiem nogi tańczą 🙂 Nie sposób tu wszystkiego opisać. Trzeba było być na balu, by to wszystko zobaczyć i samemu przeżyć. Na wejściu- tradycyjnie znaczki, które przyjechały aż z Kłobucka, potem szampan i dwa słowa pani Prezes. Niezapomniana zabawa, konkursy i licytacje. Obrazy i wielki słoń od pana Arona, gadżety, w tym kubki, kaszmirowa chusta, nóż, breloki z zatopionym skorpionem- aż z Afganistanu. Wcześniej, specjalnie w trakcie balu aż do Suchego Boru po nie jechano. Prawo jazdy na motor, złoty pierścionek z brylantem zdjęty z palca podczas balu, Martini z kieliszkami. Trzy torty i taniec z… panią Prezes. Za wszystko razem zebraliśmy aż 4020 zł! Bardzo dziękujemy Darczyńcom i tym Wszystkim, którzy wylicytowali i zakupili te wszystkie rzeczy.
Kłaniamy się nisko Panu Andrzejowi za prowadzenie Balu i Pani Kasi, która z poświęceniem, uśmiechem i ogromnym zaangażowaniem tak pięknie nam cały bal sfotografowała. Teraz możemy oglądać zdjęcia, cieszyć się i wspominać. Tak, jakbyśmy tam jeszcze byli. A ci którzy nie byli – mogą poczuć tą wspaniałą atmosferę i radość.
Przyjmujemy już zapisy na przyszły rok !
V BAL TRISO odbędzie się w sobotę, 6 lutego 2021 r.

Podobne posty

Twoja opinia