Dziś, 26 kwietnia swoje kolejne Urodziny obchodzi nasza wspaniała i kochana Pani Iza.

Od wielu lat śpiewa, tańczy z naszymi dziećmi i młodzieżą, co tydzień przyjeżdżając z odległego Kłobucka na piątkowe lub środowe zajęcia. Wiele razy razem z mężem- Panem Krzysztofem jeździła na wakacyjne obozy- warsztaty, zawsze zabierając ze sobą gitarę, na której grała nie tylko w ośrodku, ale także na spacerach, w drodze na plażę i na plaży. Niejednokrotnie uświetniała swoim śpiewem i muzyką różne stowarzyszeniowe uroczystości i imprezy, m.inn takie jak Światowy Dzień Zespołu Downa, Dzień Dziecka, Wieczory kolęd, różne festyny i pikniki, wycieczki i wiele innych. To także dzięki Pani Izie i p. Krzysztofowi – uroczyste otwarcie Centrum Aktywności i Rehabilitacji miało tak piękną oprawę muzyczną.

Za to wszystko, za poświęcony czas, za dobroć i uśmiech, za rozśpiewanie i roztańczenie naszego Stowarzyszenia – SERDECZNIE DZIEKUJEMY!

Droga Pani Izo!

Z okazji Urodzin życzymy Pani wiele radości, zdrowia, zadowolenia i sił, by mogła Pani przyjeżdżać do Opola jak najczęściej 🙂 Życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

1 Komentarz
  1. Łaba

    Super zdjęcia bardzo mi się podbają i życzę Pani Izie dużo zdrowia i radości i dużo uśmiechu i że Pani przyjeżdża na zajęcia do Stowarzyszenia w środy i piątki
    Życzy Emilka Łaba.

Twoja opinia