Jak co tydzień w sobotę od godziny 10.15 – były zajęcia rozwijające kreatywność z panią Agnieszką, Nieco wcześniej, bo już od 9.00 – kilku Panów przyszło, by jeszcze pracować, poprawiać, montować.

Pogoda była już iście letnia, więc zajęcia plastyczne odbyły się na świeżym powietrzu, przy stole na tarasie. Potem cała grupa udała się na spacer i na pobliski plac zabaw. Po drodze jeszcze każda dziewczynka dostała upleciony z wiosennych kwiatów – wianek. Wesoło i miło było na zajęciach. Zapraszamy za tydzień!

Panowie nawozili i dosadzali trawę, posadzili krzaki malin wzdłuż ogrodzenia, wykonywali przejścia w murze oraz układali rury wodne do nawadniania ogrodu i szklarni. W szklarni wypełniali ziemią podniesione rabaty. Już wkrótce będzie można tam posiać i sadzić różne zioła, rośliny i warzywa. Jeśli macie w domu jakieś sadzonki – to prosimy o przywiezienie. Posadzimy razem z dziećmi, będziemy patrzyć jak rosną, podlewać i troszczyć się, a potem smacznie zjemy !:-)

Dziękujemy, że kolejną już sobotę poświeciliście Panowie czas, by w naszym Domu było lepiej i piękniej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę, od godziny 9.00 🙂

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia