Luty w TRISO – zapraszamy!

Nowy miesiąc i nowe propozycje dla Was.

W piątek, 9 lutego zapraszamy wszystkie dzieci i dorosłych z trisomią 21 na karnawałowy BAL przebierańcow. Zaczynamy o godzinie 16.30 w sali na parterze w Centrum przy Jagiellonów 53.

W tym dniu będziemy też świętować Urodziny Kasi – więc zapraszamy podwójnie 🙂 ,

W kolejny piątek, 16 lutego swoje urodziny obchodzić będzie Ewa – zapraszamy na godzinę 16.30 na zajęcia muzyczne i świętowanie.

W każdą środę i sobotę serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież – na zajęcia rozwijające kreatywność z panią Agnieszką i Wiktorią. W środy zaczynamy o godzinie 15.30 a w soboty o 10.15.

Przypominamy i gorąco zachęcamy do korzystania z zajęć rehabilitacji ruchowej połączonych z nauką pływania w każdy czwartek na basenie przy ul. Prószkowskiej – „Wodna nuta”. Grupa dzieci najmłodszych rozpoczyna zajęcia o godzinie 16.00; grupa dzieci starszych -początek o godzinie 16.45, a grupa młodzieży i dorosłych o godzinie 17.45.

Przypominamy też, ze z zajęć mogą korzystać wszystkie dzieci i dorośli z trisomią 21, które mają złożone wszystkie dokumenty zgłoszeniowe, zostały zakwalifikowane na terapię oraz dostarczono xero aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności. Nie trzeba być członkiem Stowarzyszenia, by korzystać z zajęć.

25 LAT STOWARZYSZENIA TRISO ! – 23 lutego mija dokładnie 25 lat od powstania naszego Stowarzyszenia i pierwszego, organizacyjnego zebrania rodziców. Wszystkim – dzieciom, młodzieży, dorosłym z trisomią 21, rodzicom, rodzeństwu, dziadkom, wolontariuszom, terapeutom, pracownikom, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób byli z nami dłużej, czy krócej, na odległość, wirtualnie, czy w realu- WSZYSTKIM – BARDZO DZIĘKUJEMY!

Podobne posty

Twoja opinia