Listopadowo-grudniowe propozycje

Choć za oknem już coraz szybciej robi się ciemno, choć trzeba już z szaf wyciągać zimowe rzeczy to my serdecznie zapraszamy do jasnego i ciepłego Centrum Aktywności i nie tylko tam. 🙂

Jeszcze w listopadzie zapraszamy nasze drogie mamy i wszystkie panie do wspólnego robienia świątecznych kartek. Znamy już termin spotkania- zapraszamy w sobotę, 25 listopada, na godzinę 15.00.

Dzień wcześniej, 24 listopada ( piątek) o godzinie 17.00 – zapraszamy na zabawę andrzejkową razem z wolontariuszami z Fundacji dr Clown (termin potwierdzony)

w niedzielę, 26 listopada, o godzinie 15.00 zapraszamy rodziców młodszych dzieci ze swoimi pociechami na spotkanie GRUPY WSPARCIA. Oczywiście w Opolu, ul. Jagiellonów 53.

W grudniu czeka nas wiele atrakcji:

9 grudnia (sobota) od godziny 10.00 – na zabawę z Mikołajem zaprasza nas p. Barbara (mama Michała) i gmina Chrząstowice. Będziemy na Was czekać w świetlicy Samorządowej w Chrząstowicach przy ul. Dworcowej 1.

20 grudnia (środa) godz. 15.30 w świetlicy na 1 piętrze naszego Centrum – zapraszamy do wspólnego z wolontariuszami dekorowania pierników, choinki i śpiewania kolęd.

29 grudnia (piątek) o godzinie 16.00 – zapraszamy na spotkanie świąteczne przy kolędach i słodkim małym co nieco. Chętne dzieci, młodzież oraz dorosłych z Trisomią 21, rodzeństwo, rodziny – które chciałyby zaśpiewać, zagrać, wystąpić z repertuarem świątecznym – prosimy o zgłaszanie do pani Roksany (tel. 884 088 902)

UWAGA!

Prosimy o zgłaszanie się chętnych osób, które mogłyby wykonać projekt kalendarzyków kieszonkowych ze zdjęciami dzieci na 2024r, zająć się drukiem i dystrybucją. Czekamy też na zgłoszenia osób, które zorganizują Charytatywny Bal Karnawałowy. Bal może się odbyć 3.02.2024r. (zmiana terminu) w Hotelu Mercury Opolu. Zgłoszenia prosimy kierować do p. Roksany (tel. 884 088 902) .

Z uwagi na zbyt mało chętnych zgłoszeń NIE BĘDZIE zabawy Sylwestrowej w Stowarzyszeniu.

Podobne posty

Twoja opinia