Z okazji Narodowego Święta Niepodległości życzymy Państwu radosnego i spokojnego Dnia. Obyśmy nigdy nie zapomnieli, jak wielkim szczęściem jest być Polakiem i żyć w niepodległym państwie.

A naszej Ojczyźnie przesyłamy życzenia: „Ojczyzno Droga, Życzę Ci miłości ze strony tych wszystkich, którzy w Tobie mieszkają i tych, którzy zechcą zamieszkać. Miłości rozumianej jako dbałość i troska o każdy Twój dom, każde drzewo, każdy strumień i każdego człowieka. Życzę Ci, aby nikt już nigdy nie musiał za Ciebie umierać – a każdy chciał dla Ciebie żyć. Bądź zdrowa, piękna, wyrozumiała i spokojna”.

W Stowarzyszeniu już w piątek, 10 listopada, świętowaliśmy Dzień Niepodległości. Od rana dekorowaliśmy salę, by po południu bardzo uroczyście, odśpiewaniem wszystkich czterech zwrotek Hymnu – rozpocząć nasze spotkanie. Były też narodowe tańce – Polonez i Krakowiak, śpiewaliśmy mnóstwo patriotycznych i wojskowych piosenek. Bardzo dziękujemy Państwu Izie i Krzysztofowi za tak piękne przygotowanie i poprowadzenie tego dnia. Pani Wiktorii, Roksanie i Emilii – za przepiękną dekorację sali. Dziewczynom, które były na środowych zajęciach rozwijające kreatywność- za piękne kotyliony.

W tym samym dniu obchodziliśmy też kolejne Urodziny naszej Kochanej Pani Joli. Było głośne „Sto lat”, życzenia i oczywiście ciasta, ciasteczka, owoce. Droga Pani Jolu! – składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, duża zdrowia, uśmiechu, spokoju i radości. Bądź zawsze z nami! I Bądź zawsze taka uśmiechnięta, wesoła, kochana. Kochamy Cię, Pani Jolu bardzo i bardzo dziękujemy!


Zapraszamy Państwa do naszej fotograficznej relacji. Sami zobaczcie, jak było nam razem dobrze i radośnie. Na zakończenie zdążyliśmy jeszcze potańczyć nasze ulubione „kawałki” : Makarenę, SOLO, piosenkę o domu i wiele innych.

Podobne posty

Twoja opinia