To już dwa tygodnie minęły od wielkiego BALU z okazji Otwarcia Centrum Aktywności i Rehabilitacji Dzieci z Trisomią 21, naszego DOMU.

W Restauracji „Pod Kasztanami” bawiło się 70 osób – członków Stowarzyszenia, zaproszonych gości i osób, które w szczególny sposób pomogły w remoncie Domu. Bal tradycyjnie rozpoczęliśmy lampką szampana, obiadem i licytacją 4 tortów. Jeden z tortów był szczególny, przygotowany specjalnie na otwarcie, pięknie udekorowany, a do tego wylicytowany aż za 1000zł. Bardzo dziękujemy Pani Halinie, która upiekła dla nas ten tort i Panu Mateuszowi, który wygrał licytację. 30 września swoje kolejne urodziny obchodzili p. Teresa i p. Wiesław – były więc życzenia i głośne: „Sto lat”. Potem zabawa przy muzyce DJ Adama, konkursy i dalsze licytacje. Tradycją naszych bali stał się wspólny taniec pn. „Belgijka” Nie mogło go więc zabraknąć i na tym balu. Szybką naukę i sam taniec poprowadzili państwo Izabela i Krzysztof, no i jak zwykle – wyszło nam bardzo dobrze 🙂 .

Dziękujemy wszystkim uczestnikom Balu. Wszystkim, którzy wylicytowali różne przedmioty, a dochód z licytacji przeznaczony jest na cele statutowe Stowarzyszenia.

Bardzo dziękujemy Samorządowi Województwa Opolskiego, ROPS w Opolu, który dofinansował ze środków PFRON Otwarcie Centrum w ramach zadania publicznego pn. „Aktywni u siebie ” .

Podobne posty

Twoja opinia