Tak, tak.

To była już ostatnia „Męska sobota”, 103.

Przez ponad dwa lata w każdą sobotę, także upalnego lata i mnożnej zimy na budowę przychodzili Panowie, dzięki którym już niebawem będziemy mieli Dom – Centrum Aktywności i Rehabilitacji Dzieci z Trisomią 21. W ostatnim czasie przychodzili nie tylko w soboty, ale codziennie.

Dołączyły do nich Panie.

Wszystkim, którzy choć raz byli na budowie, pomagali, przywieźli jedzenie – w imieniu Zarządu, dzieci i dorosłych z Trisomią 21- bardzo dziękujemy!

Szczególnie słowa uznania i wdzięczności kierujemy do Panów, którzy wytrwale przez ponad 2 lata poświęcali swój czas i siły, by w soboty zjawiać do pomocy przy remoncie.

Panowie! Bez Was nie byłoby tego domu! Kłaniamy się nisko i bardzo dziękujemy!

W ostatnią „Męską sobotę”, 23 września na budowie było gwarno i dosyć tłoczno 🙂 Byli panowie: Marian, Wiesław, dwóch Piotrów, Bartosz, Roman, Zbigniew, Dariusz, Wiesław, Józef. Między innymi panowie powiesili bardzo ciężki i wielki ekran. Czapki z głów! Malowaliśmy też miejsca parkingowe, p. Kasia uporządkowała tzw. dziuplę, porządkowaliśmy teren przed domem, itd, itd…

Były też Panie: Katarzyna, Ewelina, Danuta – która przywiozła wielki gar przepysznej fasolki po bretońsku i różne ciasta. Dołączyła też do nas p. Notariusz Renata – jak zwykle z z przepysznym, jeszcze ciepłym , owocowym ciastem. Odwiedziła nas p. Barbara z mężem Henrykiem, którzy przywieźli nam piękne białe wrzosy – bardzo dziękujemy!

W sobotę była też grupa monterów, która montowała rolety zewnętrzne na tarasie.

WSZYSTKIM ! bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY! i zapraszamy w tym ostatnim tygodniu, na dokończenie szczegółów.

Przypominamy, że uroczyste otwarcie Centrum dla wszystkich ze Stowarzyszenia TRISO odbędzie się w sobotę, 7 .10 o godzinie 12.00. Zapraszamy!

Podobne posty

1 Komentarz

Twoja opinia