Wszystkie ręce na pokład, bo już tuż, tuż…

Już prawie to mamy! Nasz nowy DOM!

Już coraz mniej dzieli nas od dnia, gdy uroczyście i oficjalnie zostanie oddany nasz DOM – Centrum Aktywności i Rehabilitacji Dzieci z Trisomią 21 do użytku i kiedy będą się mogły zacząć odbywać w Domu zajęcia, terapie, zabawy, zabrania i mnóstwo innych spotkań.

W imieniu wszystkich dzieci i dorosłych z Trisomią 21 – z całego serca DZIĘKUJEMY tym wszystkim z Państwa, którzy czują tą ogromną presję czasu i odpowiedzialność, by z wszystkim zdążyć. To już nie tylko „Męskie soboty”, ale CODZIENNIE, nawet w niedzielę – na budowie niemal od samego rana zjawia się grupa osób – pań i panów. Panie sprzątają, myją, szorują i układają, panowie kończą męskie roboty na zewnątrz i wewnątrz, porządkują, montują szklarnię.

Szczególnie gorąco dziękujemy Pani Ani- mamie Natalki, która nie tylko sama prawie codziennie jest na budowie, ale jeszcze zmobilizowała całą grupę pań do pomocy. To Pani Karolina (mama Leosia), ze swoimi rodzicami, Pani Roksana (mama Filipa), Pani Ola (mama Kasi), Pani Aneta z córką (mama Poli, tej samej, której tato Józef od rana do późnego wieczora kilka razy w tygodniu jest ostatnio na budowie) i jeszcze Pani Agnieszka ( mama Mai, tej której dziadek Konrad i tato Piotr też bardzo często są na budowie). To także pani Julia (mama Ewy), która często przyjeżdża ze swoim mężem – Jerzym, nawet w niedzielę, Pani Iwona, Teresa i Kasia, a wczoraj, tzn. we wtorek po południu dołączyła do tych wszystkich mam – jeszcze pani Ewelina, nasza dobra znajoma i Wolontariuszka od pani dr Teresy P-S.

Drogie Panie! – Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy! Codziennie po południu od godziny 15.00 na budowie jest pan Zbigniew, tato Emilki – czeka na Was 🙂

Nie sposób w tym miejscu jeszcze nie wspomnieć o naszych wspaniałych Panach. Tutaj ekipa się nie zmienia i wciąż przychodzą Ci sami panowie: dwóch Piotrów, Konrad, Marian, Wiesław, Jerzy, Roman, Zbigniew. Przyjeżdża też ponad 90 km (!) pan Krzysztof (tato Kamila) , p. Józef (tato Poli) pociągiem z Krapkowic i p. Bartek z Wrocławia. Panowie! Bardzo Wam dziękujemy!

W czwartek, 28.09 – zapraszamy WSZYSTKICH na wielkie i ostateczne sprzątanie.

W sobotę 7 października o godzinie 12.00 – Uroczyste Otwarcie Domu dla wszystkich z TRISO. Małych i dużych, całych rodzin. Zapraszamy też naszych Terapeutów, Asystentów i Wolontariuszy.

Tydzień wcześniej, 30.09 – odbędzie się oficjalne otwarcie Domu z władzami regionu. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc – wejście tylko dla zaproszonych gości, z imiennymi zaproszeniami.

Plakat, który zaprasza na otwarcie 7 października przygotowała Emilka na zajęciach komputerowych z p. Irkiem. Jak Wam się podoba? Bo nam bardzo ! No to szykujcie się już na sobotę, 7 października! A wcześniej oczywiście na sprzątnie – 28.09 🙂

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia