„Damsko-Męska sobota”-zapraszamy !

Ostatnia sobota sierpnia i ostatnia przed spotkaniem z sąsiadami na „Pchlim targu” -2 września.

Zapraszamy więc bardzo serdecznie, jeszcze dziś, 26 sierpnia od godziny 9.00 na kolejną Damsko-Męską sobotę w budynku przy ul. Jagiellonów 53. Czekamy na KAŻDEGO! Szczególnie tych, którzy do tej pory nie byli jeszcze ani raz. Najwyższy czas !

Czas nieubłaganie pędzi do przodu, na 30.09 zaplanowano oficjalne otwarcie, a my jeszcze trochę daleko w polu… Dlatego tym bardziej dziękujemy tym wszystkim, którzy mimo upałów i wakacji przyjeżdżają na budowę nie tylko w soboty. To Panowie, na których zawsze można liczyć: Piotr, Marian, Konrad, Jerzy, Bartosz i Zbigniew. To także Pan Antoni (tato Piotrka), który przywozi na budowę piasek, kamienie, który służy dobrą radą i doświadczeniem. Panowie! Za poświęcony czas i siły, za pracę w tym okropnym upale i duchocie, w pocie czoła, za Wasze zrozumienie i dobroć – z całego serca: DZIĘKUJEMY!

O kanapki na budowie zadbała ostatnio pani Ani – mama Natalki. Także i dziś kanapki przyjadą z Ozimka , od p. Ani. Gorąco dziękujemy!! I nieustannie zachęcamy inne panie do zgłaszania się i przygotowania posiłku dla panów.

Podobne posty

1 Komentarz

Twoja opinia