Brawo Nysa!

Brawa i wielkie podziękowania przesyłamy do Pań: Jadwigi – mamy Maćka, Moniki- mamy Jakuba i Ewy- mamy Mateusza, które w ostatnią sobotę aż z Nysy przyjechały na budowę by pomagać, sprzątać i przygotować pyszne i kolorowe kanapki dla wszystkich. Pani Jadzia przywiozła też całą blaszkę owocowego ciasta!

Dziękujemy także całej Rodzinie z Opola- Państwu Katarzynie i Marianowi z Emilką, którzy w sobotę już po raz kolejny zjawili się na budowie w komplecie, by pomagać, myć okna, wyrywać chwasty, przygotowywać kanapki.

W sobotę, 22 lipca byli też oczywiście Panowie. Tym razem obecni byli: Roman, Marian, Wiesław, Jerzy, Bartosz i Zbigniew. Wykonywali różne prace, także te proste, jak wyrywanie chwastów. No, ale przecież ktoś to musi zrobić… Zanim posieje się w tym miejscu trawę. Tworzyli także rabatę kwiatową, by było pięknie i kolorowo. Sprzątali, przenosili i wynosili meble, kończyli różne wcześniej rozpoczęte prace.

WSZYSTKIM! którzy w ostatnią sobotę oraz tym, którzy w tygodniu znajdowali czas, by przyjechać – serdecznie dziękujemy.

I zapraszamy znowu. Już w najbliższą sobotę , 29 lipca będziemy na Państwa czekać od godziny 9.00 na ul. Jagiellonów 53.

W kolejne soboty 5 i 12 sierpnia i spotykamy się o godzinie 9.00 przy ul. 1-go Maja 9- bo będziemy przewozić rzeczy ze starej siedziby. Zapraszamy i czekamy! Nad przeprowadzką czuwać będzie p. Wiesław. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do niego.

Podobne posty

Twoja opinia