Kolejna sobota przed nami!

I po raz kolejny zapraszamy tych wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób czują związek ze Stowarzyszeniem, chcą by naszym dzieciom było lepiej, widzą przyszłość Stowarzyszenia i wiążą ją między innymi z posiadaniem własnego Domu, siedziby, miejsca dla naszych dzieci i dla nas. Czekamy na Panów tradycyjnie od godziny 9.00

W ubiegłą sobotę, 8 lipca było 6 Panów: Konrad, Jerzy, Piotr, Marian, Wiesław i Zbigniew. Była też Pani Kasia z Emilką. Emilka ochoczo i z uśmiechem wykonywała proste prace i chętnie pomagała. Zaniosła wodę p. Piotrowi, który długo w sobotę pracował w upale na dworze, wyjęła z koszyka i pięknie ułożyła kanapki, pomagała swojej mamie. Koło południa odwiedzili nas państwo Aneta i Andrzej Skibowie. Byli prawdziwie zachwyceni, tym co zobaczyli, naszym domem i tym wszystkim, co w nim.

Niestety, żadna pani nie zgłosiła się do przygotowania posiłku dla panów. Kanapki więc zostały zakupione 🙁 . Może w tą sobotę będzie lepiej? Gorąco zapraszamy do zgłaszania się do przygotowania kanapek lub innego posiłku dla panów.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia