20 maja – jak w każdą sobotę, czekamy na Was w godzinach 9-15.00. Kto, ile może. Choćby tylko na godzinę. Każde ręce, na każdy, choćby najkrótszy czas – się liczą i są cenne. Zapraszamy!

W ubiegłą sobotę, 13 maja było nas więcej, było kolorowo, wesoło, pracowicie. Na budowę przyjechała pani dr Teresa P-S. ze swoimi przyjaciółkami i wolontariuszkami ze PSP nr 20 w Opolu. Przywiozły dwa wielkie termosy z kawą i herbatą, ciasto i górę kanapek. Były też nasze dziewczyny: Kasia i Ewa oraz Ola, która przyjechała z rodzicami aż z Prudnika i do tego jeszcze z całą blachą pysznego sernika. Dziewczyny były trochę zawiedzione, bo były nastawione do robienia kanapek, a tu niespodzianka – kanapki przyjechały już gotowe. Razem z paniami i swoimi mamami zabrały się więc za sprzątanie, odklejanie kolorowych taśm, mycie, układanie, przygotowywanie posiłku dla panów. A że pogoda nam dopisała – stoły i krzesła powędrowały na taras. Ewunia z radością serwowała panom kawę, a panowie cieszyli się z miłej obsługi 🙂 Koło południa odwiedził nas na budowie zastępca dyrektora ds technicznych MOSIR – pan Piotr Drelichowski, oferując swoją pomoc i doświadczenie przy pracach remontowych. Oczywiście nasi niezmordowani ojcowie i dziadek Mai od rana pracowali – szpachlowali, malowali, tynkowali.

WSZYSTKIM, którzy w sobotę dotarli na budowę – bardzo, bardzo dziękujemy !

Coraz bliżej już widać koniec remontu. Przyjechały już, zamówione wcześniej, meble do gabinetów terapeutycznych, montowane są meble w rejestracji i garderobie, opróżnione sale, by można wstawiać już docelowe meble, stoły. Wyrównany teren wokół budynku, kończy się układanie kostki brukowej przeznaczonej na miejsca postojowe dla aut. Nasz dom pięknieje z każdym dniem i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób się do tego przyczyniają – jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!

Podobne posty

Twoja opinia