Sobota? – no to na budowę zapraszamy!

Kto tu jeszcze zdąży rano w sobotę zaglądnąć – to serdecznie zapraszamy na naszą budowę. Będziemy na Was czekać już od godziny 9.00 . Na dziewczyny z trisomią 21 czekamy od godziny 10.00 -będziemy razem przygotowywać posiłek dla naszych Panów.

Oj, jak ten czas niemiłosiernie szybko gdzieś pędzi? Czy też macie takie wrażenie? Dopiero co pisaliśmy o domu i „Męskich sobotach” a tu już kolejne 4 takie soboty za nami. Nie tylko soboty, bo nasi niezmordowani Panowie byli także w święta: 1 i 3 Maja (!). To się nazywa odpowiedzialność i zaangażowanie. Bardzo dziękujemy !!! W środę, 3 Maja był też brat p. Piotra, czyli wujek Natalki – p. Mateusz. Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Od dwóch tygodni do naszej stałej EKIPY dołączył – p. Krzysztof, tato Kamilka, którego serdecznie witamy i bardzo się cieszymy z obecności. Choć do Opola ma daleko, bo ponad 85 km i półtora godziny drogi – to przecież jak się chce, to wszystko można 🙂 . Nie dość, że od razu zabrał się za malowanie ścian, to jeszcze fachowo doradził, jaki kupić sprzęt audio, byśmy mieli dobre i profesjonalne nagłośnienie sal. Dziękujemy i zapraszamy kolejnych panów do dołączenia do tej wspaniałej grupy mężczyzn. To już naprawdę ostatnia prosta i ostatni moment, by dołączyć i być dumnym, że się dołożyło swoją cegiełkę i miało swój udział.

O siły i posiłki dla naszych Panów dbały Panie Danusia, Ania i Rozalka, mamy: Piotrka, Natalki i Kasi, którym również bardzo serdecznie dziękujemy. Pani Danusia to tak dogadzała naszym panom – kotleciki, sałatka, ciasto, że stwierdzili, że będą przychodzić częściej, skoro tu takie pyszności na nich czekają 🙂 .

Teraz już tradycyjnie zapraszamy do fotograficznej relacji. Zobaczcie, jak się rozwijamy! Nawet tynkować wysokie ściany już potrafimy ! A właściwie to p. Konrad, dziadek Mai z fachową pomocą p. Mariana i Piotra. No i szpachlujemy, malujemy, wykończamy – sufity i listwy przypodłogowe, poprawiamy gniazdka elektryczne, wodne przyłącza i panele podłogowe. Jednym słowem, kto wie? Może już niebawem stworzymy taki budowlany zespół, który będzie sam kolejne domy budował … 🙂

A dla dociekliwych zagadka!- Kto schował się w szafce pod umywalką i naprawia cieknący kran? Odpowiedzi prosimy pisać w komentarzach.

Podobne posty

Twoja opinia