Wiosenny marzec pomału się już kończy, to znak, że warto pomyśleć o wakacjach 🙂 .

Mamy kilka wakacyjnych propozycji:

  1. Turnusy rehabilitacyjne nad morzem w miejscowości Rowy w trzech grupach wiekowych organizowane przez Stowarzyszenie „Bardziej Kochani” z Warszawy. Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem: https://bardziejkochani.pl/index.php?id=549&L=240 Prawdopodobnie też, wzorem lat ubiegłych warszawskie stowarzyszenie będzie organizowało kolonie dla osób z Trisomią 21- zachęcamy do śledzenia strony i facebook „Bardziej Kochani”.
  2. Co najmniej tygodniowy pobyt w „Magra Holiday Club” w rodzinnym ośrodku wypoczynkowym, usytuowanym w malowniczej wsi nadmorskiej Dębina, położonej między Poddąbiem a Rowami. Dziecko z Trisomią 21 do lat 18 nie ponosi żadnych opłat. Więcej informacji na stronie Ośrodka: https://magraclub.pl/
  3. Warsztaty doskonalące samodzielność osób z Trisomią 21. W tym roku jedziemy do Niechorza, Ośrodek As Pik. Wyjeżdżamy w piątek 23 czerwca, późnym wieczorem, wracamy w sobotę 8 lipca wczesnym rankiem. Można już zgłaszać chęć udziału młodzieży mailem: kontakt@triso.eu lub sms: 500611595. Odpłatność od 1500 zł do 3600zł ( w zależności od udzielania się w stowarzyszeniu i posiadania subkonta 1,5 %) . Kierownikiem warsztatów będzie pani Agnieszka M, wychowawcą -pani Agata K. Warunkiem udziału w warsztatach jest przynależność do Stowarzyszenia TRISO oraz dotychczasowy udział w przynajmniej jednych wakacyjnych warsztatach. Gorąco zapraszamy WOLONTARIUSZY chętnych do wspólnego wyjazdu.

    Podobne posty

    Twoja opinia