Pani Dyrektor! – DZIĘKUJEMY!

1 marca, po 25 latach pracy w Urzędzie Marszałkowskim – Pani Dyrektor Karina Bedrunka, szefująca Wydziałowi Funduszy Unijnych w samorządzie województwa odchodzi z pracy.

To dla nas wyjątkowo smutna wiadomość, bo Pani Dyrektor od wielu lat niezwykle życzliwie wspierała nasze Stowarzyszenie. Zawsze otwarta i chętna do pomocy, mimo rozlicznych obowiązków- zawsze miała dla nas czas, wspierała dobrą radą i konkretnymi podpowiedziami. To dzięki jednej z takich podpowiedzi, napisaliśmy po raz drugi wniosek o dofinansowanie z funduszy europejskich i tym razem Komisja Konkursowa przyznała nam fundusze na remont naszego Domu. Dzięki tym funduszom nasze marzenia o własnym Domu już niedługo staną się rzeczywistością.

Pani Dyrektor zaszczyciła nas swoją obecnością na ostatnim, VII Karnawałowym Balu TRISO. W 2017r. przesłała swoje cudownie uśmiechnięte zdjęcie w kampanii z zaproszeniem na Światowy Dzień Zespołu Downa. W maju 2022r. zaprosiła p. Prezes do panelu dyskusyjnego, a nasze Stowarzyszenie do udziału w spotkaniu z p. Prezydentową Jolantą Kwaśniewską w opolskiej Filharmonii. To Pani Dyrektor wymyśliła „Opolskie Ambasadorki UE” i jedną z nich mianowała naszą p. Prezes. W międzyczasie jeszcze wiele razy się spotykaliśmy, rozmawialiśmy, wspominali i marzyli.

Szanowna Pani Dyrektor ! – z całego serca za wszelkie dobro BARDZO DZIĘKUJEMY!

I życzymy dalszych sukcesów, satysfakcji, powodzenia i radości. Do zobaczenia na uczelni i w TRISO.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia