Zapraszamy na budowę ! Już w sobotę!

Przed nami kolejna sobota i po raz kolejny gorąco zapraszamy Panów i Panie. Czekamy na Państwa już od godziny 9.00. Miło nam będzie, jeśli „wpadniecie” choćby tylko na godzinę lub dwie. Kto, ile może. Nazbierało się wiele prac porządkowych, więc nie trzeba mieć żadnych umiejętności – tylko chęci, dobrą wolę i odrobinę wolnego czasu. Wiemy doskonale, jak bardzo nam wszystkim tego czasu brakuje… Tym bardziej dziękujemy i doceniamy tych, którzy mimo rozlicznych obowiązków, a może kosztem wolnego czasu na odpoczynek – przyjdą w sobotę i pomogą.

Jesteśmy już na ostatniej prostej, w środku zostały już tylko prace wykończeniowe i porządkowe. Czyszczenie ścian i podłóg, uzupełnienie malowania, sprzątanie, układanie, przenoszenie.

W ubiegłych tygodniach na budowie była znowu stała EKIPA, choć w nieco okrojonym składzie. Byli Panowie: Wiesław, Marian, Jerzy, Konrad, Piotr, Józef i Zbigniew. Montowali zamki w drzwiach, kabinę prysznicową, poprawiali drzwi wejściowe, malowali, szpachlowali, sprawdzali, czy można wyburzyć stare słupy przy ogrodzeniu. Była też chwila na odpoczynek i rozmowę przy babeczkach i kanapkach przygotowanych przez Panią Anię – mamę Natalki. Bardzo dziękujemy! Wiemy też, że część Panów przychodzi także w tygodniu. Szczególnie gorąco dziękujemy panom: Jerzemu, Józefowi i Zbigniewowi.

W międzyczasie zakończył się już montaż kuchni na parterze, jeszcze tylko ułożenie podłogi i… nasza młodzież będzie mogła zaczynać kulinarne warsztaty :-). W tym miejscu bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dusanowi, Pani Monice i Panu Piotrowi za ogromną pomoc, za bezinteresowne wsparcie, za życzliwość i zrozumienie. Za podarowanie nam tak dużej kuchni. Bardzo się cieszymy i DZIĘKUJEMY!

W ubiegłym tygodniu rozstrzygnięte zostały kolejne przetargi na meble biurowe i na krzesła. Niebawem już do nas dotrą. A tymczasem pełną parą idą roboty na zewnątrz. Utworzenie na nowo podjazdu, układanie kostki, no i oczywiście ogrodzenia.

Jeszcze raz bardzo gorąco zapraszamy! Naprawdę brakuje nam rąk do pracy. Gdyby nas było więcej- prace wewnątrz mogłyby już być skończone. Zapraszamy serdecznie! Może być tylko na godzinę, dwie…

Podobne posty

Twoja opinia