Pierwsza sobota lutego- gorąco zapraszamy!

To będzie 70. Męska Sobota ! Serdecznie zapraszamy Panów i czekamy już od godziny 9.00. Gorąco zapraszamy też Panie – bo nazbierało się mnóstwo rzeczy do sprzątania.

Za nami dwie kolejne damsko – męskie soboty. Choć tak naprawdę to tylko z nazwy „damsko” – bo nie udało się dotrzeć ani jednej pani…

Za to, jak zwykle 21 stycznia na budowie byli Panowie ze stałej EKIPY: Jerzy, Konrad, Piotr, Wiesław, Marian, Roman, Józef i Zbigniew. Kontynuowali wcześniej rozpoczęte prace: – szpachlowali ściany, malowali, sprzątali, montowali kabinę prysznicową i zamki do drzwi i wykonywali jeszcze wiele innych, jakże potrzebnych prac. Także w sobotę, 28.01 – na budowę przyszło kilku Panów. Ci sami bawili się potem wieczorem się na VI Charytatywnym Balu Karnowałowym TRISO. Jak dobrze, że są tacy Panowie wśród nas – z całego serca dziękujemy im za poświęcony czas, zrozumienie i oddanie naszej wspólnej sprawie. Na nowy Dom czekamy już z niecierpliwością.

Kanapki 21 stycznia po raz kolejny przygotowała p. Asia- mama Szymona, bardzo Jej za to dziękujemy. 28.01- były zamówione i … kupione w bufecie.

Podobne posty

2 Komentarzy
    1. Dzień dobry,
      tak, oczywiście będą zdjęcia i relacja z Balu. Proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. Przez różne sprawozdania, rozliczenia i inne terminowe sprawy- nie byliśmy w stanie zająć się zdjęciami. Natomiast pechowo od dwóch dni mamy bardzo słaby internet i zdjęcia nie chcą się załadować. Może dziś się uda. Proszę trzymać kciuki 🙂 Pozdrawiam serdecznie

Twoja opinia