Męska sobota! Pierwsza w Nowym Roku!- Zapraszamy!

U progu Nowego Roku Wszystkich jeszcze raz serdecznie pozdrawiamy i życzymy Dobrego, Radosnego i Zdrowego 2023r. Wszelkiej pomyślności! Wszelkiego dobra na każdy dzień !

Wszystkich Panów gorąco zapraszamy na pierwszą w tym roku „Męską sobotę”. Czekamy na Panów już od godziny 9.00 na budowie, przy ul. Jagiellonów 53. Wciąż jeszcze jest mnóstwo drobnej, ale praco – czasochłonnej pracy. Nie trzeba mieć żadnych umiejętności budowlanych. Wystarczy tylko trochę chęci, czasu i para rąk do pracy. A my gwarantujemy, że w miłym towarzystwie czas upłynie szybko, miło i pożytecznie.

Podpowiadamy noworoczne postanowienie dla Wszystkich Panów: 🙂 Przynajmniej 1 sobota w miesiącu spędzona na budowie. Tak niewiele a tak wiele może zmienić. Budowę kończymy w czerwcu, więc niewiele już czasu pozostało, by dołączyć do grupy Panów czujących odpowiedzialność i poświęcających swój wolny czas w soboty ( i nie tylko) na budowie. Gorąco zapraszamy! By ktoś potem nie żałował…

A w ostatnią „Męską sobotę” starego roku, 17 grudnia na budowie było 6 Panów: Roman, Wiesław, Piotr, Konrad, Jerzy i Zbigniew. Kanapki po raz kolejny przygotowała p. Asia, mama Szymona – bardzo dziękujemy i zapraszamy kolejne panie. Montowano drzwi na parterze, wywieziono pianino z dużej sali, dokręcano listwy przypodłogowe, uzupełniano ubytki i fugi. Dodatkowo w tygodniu p. Wiesław na nowo pomalował ściany sali rehabilitacyjnej i holu. Jest teraz czyściutko i pięknie. Zresztą, sami zobaczcie.

A dla chętnych mamy zagadkę. Proszę znaleźć dwóch Panów na pierwszym zdjęciu 🙂 Kto znajdzie niech napisze w komentarzu.

Podobne posty

2 Komentarzy

Twoja opinia