W środku ciepło :-)- więc: Zapraszamy!

Choć tak jakoś nagle zrobiło się zimno i deszczowo, to my nieustająco zapraszamy w najbliższą sobotę na budowę. Prac w środku jest bardzo wiele, więc na pewno nikt nie zmarznie. Dodatkowo gorąca kawa i herbata rozgrzeją od środka :-).

W ubiegłą sobotę na budowie było sześciu Panów: Konrad, dwóch Piotrów, Józef, Wiesław i Zbigniew. Kontynuowali wcześniej rozpoczęte prace, przygotowywali ściany do malowania, wykończali wejścia do windy, czyścili schody oraz demontowali drzwi na parterze, które będą wymieniane na inny kolor i kierunek otwierania. W tygodniu dodatkowo na budowie byli Panowie: Józef, Zbigniew i Jerzy. Pan Jurek, chyba wraz z małżonką 🙂 tak wymyli klatkę schodową, że aż głupio teraz chodzić w butach po schodach i nawet dwie wycieraczki przed domem nie wystarczają, by nie wnieść na podeszwach ziemi na tak lśniące kafelki. Z całego serca wszystkim Panom – serdecznie dziękujemy !

Trwają też prace firm budowlanych, które wygrały przetargi. Jest już prawie gotowa opaska wokół domu, wykonano zbrojenie schodów do pomieszczenia pod taras i kilka innych ważnych prac.

Poczęstunek dla panów w sobotę przyjechał aż Prudnika! Bardzo dziękujemy pani Beacie, mamie Oli, za wielki karton kanapek i rewelacyjnie puszyste ciasto z dużą ilością malinowego dżemu 🙂

Zapraszamy chętne panie do zgłaszania się na najbliższą i kolejne soboty. Chęć przygotowania poczęstunku proszę zgłaszać najpóźniej w piątek do godz. 18.00 do p. Marioli lub sms do p. Prezes: nr tel. 500 611 595

Podobne posty

Twoja opinia