Każda para męskich rąk na wagę złota – zapraszamy!

Już od godziny 9.00 w sobotę czekamy na Panów na budowie. Przyda się każda para rąk. Trzeba przygotować ściany i sufity do malowania, oczyścić balkonowe drzwi.

W ubiegłą sobotę, 10 września było 7 Panów: Konrad, Roman, Jerzy, Piotr, Józef, Wiesław i Zbigniew. Szpachlowali ściany na klatce schodowej, by przygotować do malowania. Ściany i sufit w kuchni pomalowane zostały po raz drugi i tym samym są już gotowe do montowania mebli, zamontowali przycisk w toalecie na dole. Ponadto kafelkowali łazienkę na piętrze, czyścili drzwi tarasowe ( bo został na nich klej ze zbyt późno odklejonych taśm), wymieniali drzwi w łazience i pomieszczeniu na piętrze – zmieniając ich stronę otwierania, podcięli łazienkowe drzwi, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zobaczcie, jak profesjonalnie to zrobili 🙂 Dziękujemy! Za kolejną sobotę spędzoną na budowie, za wszystkie prace, które zostały wykonane, nie tylko w sobotę, ale w całym tygodniu. Wiemy, że codziennie na budowie w tym tygodniu byli Panowie Jerzy i Zbigniew, Pan Józef przyjechał specjalnie ze Zdzieszowic na cały dzień i przygotował już całą klatkę schodową do malowania, a panowie: Zbigniew i Wiesław zawieźli (p. Wiesława autem 🙂 ) i wymienili 4 szt. drzwi do sklepu Leroy Merlin bo te, które wcześniej otrzymaliśmy otwierały się nie w tą stronę, którą potrzebowaliśmy. Bardzo dziękujemy Pani Beacie ze sklepu Leroy Merlin za życzliwość, a wszystkim Panom za poświęcony czas, nie tylko w sobotę.

Kanapki i blaszkę pysznego drożdżowego ciasta przywiozła w sobotę na budowę p. Małgorzata, mama Oli – bardzo dziękujemy! Meldujemy, że wszystko zostało zjedzone z wielkim apetytem 🙂

Podobne posty

Twoja opinia