Już od godz. 9.00 czekamy na Was

Kolejna sobota i po raz kolejny liczymy i zapraszamy Panów na budowę. Czekamy od godziny 9.00. Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział, gdzie, to przypominamy, że w Opolu, ul. Jagiellonów 53 🙂

W minioną sobotę 23.07.2022 na budowie na Jagiellonów 53 w Opolu spotkali się tradycyjnie panowie, żeby kontynuować prace budowlane i wykończeniowe. Tym razem dotarła piątka stałych bywalców. Wykończenia wymagały drzwi do windy. Na poddaszu pracowali Marian z Piotrkiem, a na niższych kondygnacjach- Sebastian. Na poddaszu Wiesiek zatykał otwory techniczne po montażu instalacji elektrycznej. Roman natomiast przeprowadzał prace porządkowe. Wiesiek zamontował też drzwi do toalety na parterze. Każda z wykonanych prac przybliża nas do końca budowy i przeniesienia siedziby Stowarzyszenia, ale… ciągle jest jeszcze sporo do zrobienia. Każda para rąk się liczy. Robimy to przecież dla naszych dzieci. Zapraszamy wszystkich serdecznie!

Za poczęstunek i pączki bardzo dziękujemy p. Ani, mamie Natalki. Zapraszamy kolejne Panie do przygotowania małego co nieco dla Panów. Nie muszą to być kanapki:-)

Podobne posty

Twoja opinia