Panowie! Co z Wami? Liczymy i czekamy na Was w najbliższą sobotę, 28 maja od godz. 9.00. Na dowolnie długi czas, od dowolnej godziny – między 9.00 a 15.00.

W ostatnią sobotę, 21 maja na budowie było tylko… 4 (!) panów. Pan Piotr, Roman, Marian i Zbigniew. Wykonywali głównie prace porządkowe, przenosili różne materiały budowlane do pomieszczenia pod tarasem, składali kartony po meblach, pracowali przy schodach pod tarasem. Proste zajęcia, które chyba każdy by potrafił… Nie potrzeba żadnego przygotowania. Wystarczy tylko chęć i pomocne ręce. Bardzo dziękujemy Panom, którzy przychodzą na budowę i poświęcają swój czas, by DOM był szybciej gotowy i by można tam już prowadzić zajęcia, organizować … np. Urodziny 😉 . Zapraszamy kolejnych! W sobotę o poczęstunek zadbała dr Teresa i Jej Wolontariusze, panie nauczycielki z PSP nr 20. Bardzo dziękujemy! Było iście po królewsku. Na bogato i elegancko, jak tylko na budowie może być. Kanapki, drożdżówki, babka. Kawa, mleczko, śmietanki. I piękne, kolorowe serwetki. Wcześniej „trochę” posprzątały, przetarły stół i krzesła, umyły kubki, ogólnie „ogarnęły”, by to jedzenie można było gdzieś bezpiecznie ułożyć. Bo może wiecie, jak to na budowie bywa, gdy tylko sami panowie rządzą? Potem także jeszcze układały, sprzątały, segregowały śmieci, które tak szybko gromadzą się na budowie. Zabrały ze sobą kilka worków śmieci. Bardzo dziękujemy!!! Mamy informację, że i w tą , najbliższą sobotę też Panie będą i też z poczęstunkiem. Już dziś bardzo dziękujemy!

A panów jeszcze raz gorąco i serdecznie zapraszamy!

Trwają inne prace prowadzone przez firmy. Od poniedziałku kontynuowane są prace instalacji elektrycznej, zaraz potem prowadzone będą prace p poż. Zakończono montaż windy, która czeka już tylko na odbiór UDT. Był też pan monter do mebli na piętrze – już dolna część jest prawie cała skręcona, blat przycięty. Przed nami kolejne przetargi i podpisywanie kolejnych umów na dalsze prace.

Podobne posty

Twoja opinia