Zapowiada się kolejna piękna, słoneczna sobota, więc i my zapowiadamy, że jak zwykle – będziemy na Panów czekać już od godziny 9.00

Przyjemne z pożytecznym. Tak właśnie możecie Panowie spędzić sobotni dzień. Razem z innymi ojcami i dziadkiem Mai – w miłym towarzystwie, na świeżym powietrzu lub w środku budynku, prace porządkowe, murarskie, kafelkowanie i wiele innych. W oczach rośnie murek oporowy dla schodów do pomieszczenia pod tarasem, równie szybko powstaje nowa podłoga w łazience na parterze i wszystko inne, co dzieje się na budowie. W tym tygodniu rozpoczął się też montaż windy, skończone zostały poręcze na klatce schodowej.

Kanapki w ubiegłą sobotę przygotowała Emilka z mamą. Czy następnym razem może już Emilka sama przygotuje kanapki dla panów?… Bo, sami zobaczcie, umie już obrać ogórki, umyć sałatę, poukładać wszystkie składniki na bułkach, spakować do woreczków. Bardzo dziękujemy Emilce i spieszymy z miłą informacją, że na najbliższą sobotę kanapki obiecała przygotować p. Teresa – mama Szymona. Już dziś bardzo dziękujemy!

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy panów! i wyjątkowo w tą sobotę także młodzież w koszulkach TRISO. Nie będzie zajęć muzycznych w piątek, za to spotkamy się w sobotę na budowie o godz. 11.00.

Zatem do zobaczenia w sobotę! Panowie od godziny 9.00, młodzież na godz. 11.00

Podobne posty

Twoja opinia