Męska Majówka- zapraszamy!

Już maj! Jak ten czas szybko leci… W tym pięknym, majowym miesiącu zapraszamy Panów na kolejną „Męską sobotę”. Zaczynamy od godz. 9.00 i już od 9.00 czekamy na Panów.

W ostatnią sobotę kwietnia na budowę przybyło 8 Panów. Ze stałej „EKIPY” – 7, czyli Panowie: Jerzy, Roman, Konrad, Marian, Piotr, Wiesław i Zbigniew. Z p. Wiesławem przyszedł jeszcze jeden Pan – kolega z pracy. Oprócz naszej stowarzyszeniowej Ekipy, w sobotę 30 kwietnia byli też Panowie z Firmy DFM, którzy montowali p.pożarowe drzwi. Ku naszej radości zauważyliśmy też przywiezionych sporo elementów do montażu windy. Już niebawem winda będzie gotowa. A tymczasem w ubiegła sobotę – p. Wiesław naprawiał lampy, które przestały świecić, p. Konrad ze Zbigniewem – uzupełniali płytki w łazience na dole, panowie: Piotr i Marian prowadzili prace w pomieszczeniu pod tarasem oraz przygotowywali miejsce na schody do tego pomieszczenia. Ponieważ były to już kolejne soboty panów: Piotra, Jerzego, Romana, Mariana, Wiesława i Konrada – wszyscy oni w podziękowaniu otrzymali kolejne zestawy „talonów” na zajęcia terapeutyczne dzieci.

Kanapki, pączki i pyszne ciasteczka już po raz kolejny przygotowała p. Ania, mama Natalki. Bardzo dziękujemy!

Nieustająco i serdecznie zapraszamy wszystkich Panów, którzy dobrze życzą naszemu TRISO, którzy mogą przyjść na dłuższą lub krótszą chwilę, by być razem, by razem przybliżać nasze marzenia o nowym DOMU. Czekamy na Was w najbliższą sobotę, 7 maja od godz. 9.00.

Panią, która może przygotować i przywieźć na budowę ok. 25 sztuk kanapek – prosimy o kontakt z p. Mariolą lub p. Prezes. Najpóźniej w piątek, do godz. 19.00. Już dziś serdecznie dziękujemy.

Podobne posty

Twoja opinia