31 marca 2022r. w auli Wydziału Teologicznego UO odbyła się uroczysta Gala wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji. Opolska Izba Gospodarcza po raz trzydziesty nagrodziła osobowości, które swoją pracą, charyzmą i talentem wpływają na życie społeczności Opolszczyzny i nie tylko. Wśród osób nagrodzonych jest Pani Dyrektor Bożena Magiera.

Z całego serca serdecznie Pani Gratulujemy! i bardzo się cieszymy, że tak wybitna i dobra Osoba już prawie rok jest z nami, ze Stowarzyszeniem TRISO. To dla nas wielki zaszczyt – znajomość i współpraca z Panią. Życzymy Pani dalszych sukcesów, radości, powodzenia! Wszelkiej pomyślności!

Wśród Laureatów, w kategorii: menadżer, lider społeczno-gospodarczy – Złoty Laur Umiejętności i Kompetencji otrzymał Pan Hubert Ibrom – burmistrz Ujazdu, którego mieliśmy zaszczyt poznać na jednym ze świątecznych koncertów naszej młodzieży. Byliśmy też zaproszeni do Ujazdu na III Bieg Kartofelka, gdzie występowaliśmy i kwestowali na rzecz Stowarzyszenia. Bardzo dziękujemy i gorąco Gratulujemy, Panie Burmistrzu. Życzymy Panu wiele dobra, satysfakcji i radosnych chwil spędzonych z synkiem, Maksymilianem. Pandemia pokrzyżowała nasze plany, mamy jednak nadzieję, że jeszcze w tym roku się spotkamy!

Podobne posty

Twoja opinia