Prezent, zaproszenie i wspomnienia

Kolejny Światowy Dzień Zespołu Downa za nami. To był bardzo szczęśliwy dzień. Otrzymaliśmy wiele serdecznych życzeń – za które bardzo dziękujemy. Ale to nie wszystko!

Bo właśnie akurat 21 marca – przyszła do nas wspaniała wiadomość o otrzymaniu dodatkowych Funduszy Unijnych na remont naszego domu. Tak bardzo się martwiliśmy, jak w dobie tak bardzo szalejących cen usług i artykułów budowlanych dokończyć remont? Baliśmy się, że zabraknie nam funduszy, że nie damy rady. A tu taka radosna wiadomość! Serdecznie dziękujemy Panu Marszałkowi Woj. Opolskiego- Andrzejowi Buła, Pani Dyrektor Departamentu Funduszy Unijnych – Karinie Bedrunka, Pani vice Dyrektor Funduszy Unijnych – Agnieszce Ślusarz oraz wszystkim przychylnym nam osobom za podjęcie decyzji i przyznanie nam dodatkowych funduszy. Teraz, jesteśmy już tego niemal pewni – dokończymy remont i wreszcie będziemy się cieszyć naszym nowym Domem.

Jakby tego było mało – to także 21 marca, w nasze Święto 🙂 – zadzwonił Pan Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego w Opolu z zaproszeniem dla Wszystkich ! – na trzeci już Koncert z cyklu ” Wszystko zaczęło się od muzyki” . I wracając do tradycji (przerwanej przez pandemię) – znowu zebrane datki będą przekazane dla naszego Stowarzyszenia!. Już dziś bardzo serdecznie dziękujemy Panu Dyrektorowi oraz tym wszystkim, dzięki którym ten Koncert będzie mógł się odbyć. Was wszystkich – rodziców, terapeutów, rodziny, znajomych, przyjaciół, wolontariuszy – GORĄCO ZAPRASZAMY! Zarezerwujcie sobie piątkowy wieczór, 8 kwietnia. Wstęp wolny! Bezpłatne wejściówki można otrzymać w biurze stowarzyszenia lub przyniesiemy pod wskazany adres 🙂

Na koniec fotograficzne wspomnienia i jeszcze jedno podziękowanie – dla Centrum Seniora w Opolu za zaproszenie naszej młodzieży na turniej kręgli do „Szarej Willi”. Było nam bardzo dobrze, świetnie się bawiliśmy i cieszyli z wygranych. Bo każdy z nas wygrał, każdy zdobył medal 🙂 Dziękujemy!

Podobne posty

Twoja opinia