„Męska Sobota”- gorąco zapraszamy!

Jak ten czas szybko leci… Już ponad pół roku, odkąd po raz pierwszy nasi Panowie spotkali się na budowie. Ostatnia sobota sierpnia 2021r – była tą pierwszą, a 3 sobota marca będzie 28. Już niebawem czeka nas kolejny Jubileusz 🙂 I już coraz bliżej zakończenia remontu. Coraz więcej prac zostaje zakończonych, ogłaszane są kolejne przetargi i rozliczane kolejne wykonywane zlecenia.

W ubiegłą sobotę, 12 marca spotkała się na budowie grupa panów by kontynuować prace budowlano- wykończeniowe. Tym razem byli panowie: Konrad, Marian i dwóch Piotrków. Podzielili się na dwie ekipy. Panowie: Konrad i Piotrek kontynuowali kafelkowanie holu wejściowego. A panowie: Marian i drugi Piotr zajęli się dalszymi pracami murarskimi w pomieszczeniu pod tarasem. Prowiant na budowę został przygotowany przez Natalkę z mamą. Serdecznie wszystkim dziękujemy! I…

Zapraszamy w najbliższą sobotę, 19 marca od godziny 9.00. Wg prognoz pogody ma być słonecznie i ciepło, a my mamy jeszcze sporo prac na zewnątrz. Jeśli więc ktoś lubi prace na świeżym powietrzu- to gorąco zapraszamy. Dla tych, co wolą w środku- też różnych prac jest jeszcze sporo. Zapraszamy więc wszystkich bardzo serdecznie!

Mamy już informację, że poczęstunek tym razem zapewni Pani Urszula – mama Jacka. Już dziś bardzo serdecznie Pani dziękujemy!

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację z soboty 12 marca. Zapraszamy do oglądania!

Podobne posty

Twoja opinia