19 luty- Męska sobota nr 24 – Zapraszamy!

Po raz kolejny zapraszamy Panów na „Męską sobotę”. Rano na budowę – wieczorem na Bal 🙂

Czekamy na Panów od godz. 9.00 – jak zwykle, przy ul. Jagiellonów 53.

W ubiegłą sobotę, 5 lutego, prace polegały głównie na rozładowywaniu dwóch transportów różnych artykułów, które przyjechały do nas z Fundacji Leroy Merlin. Kiedy już te wszystkie rzeczy, zaprawy, krzesła, meble, kafelki, panele zostały przeniesione do budynku, dużym dostawczym autem Pana Wieśka wraz z Panami: Romanem, Konradem, dwoma Piotrami i Zbigniewem – pojechaliśmy do p. Urszuli po pianino. Nie było łatwo. Trzeba było to pianino wynieść z piwnicy po bardzo wąskich schodach, potem „wrzucić” do auta, by na końcu przenieść do dużej sali rehabilitacyjnej, gdzie prezentuje się bardzo dobrze. Sami zobaczcie. Aż chciałoby się widzieć już nasze dzieci i młodzież na zajęciach muzycznych z akompaniamentem pianina.

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Urszuli, mamie Jacka – za podarowanie nam pianina. Na pewno będzie dobrze służyć naszym dzieciom podczas muzycznych zajęć, a nam wszystkim umili czas spędzany w Domu.

Dziękujemy Panom: Jerzemu, Wiesławowi, Romanowi, Konradowi, Jerzemu, Zbigniewowi i dwóm Piotrom – za ogrom ciężkiej, fizycznej pracy. Dziękujemy także Wolontariuszom Fundacji Leroy Merlin za pomoc w rozładowywaniu aut.

Pani Ani, mamie Natalki – bardzo dziękujemy za już po raz kolejny, przywiezienie na budowę kanapek i pączków. Nie dość, że było ich dużo, to jeszcze bardzo dobre. Dziękujemy!

W sobotę, 5 lutego był też na budowie p. Dariusz – Strażak, z którym omówione zostały wszystkie zagadnienia związane z bezpieczeństwem p poż. i co jeszcze musimy w tym zakresie zrobić.

W tygodniu natomiast rozpoczęte zostały prace przy montażu balustrad na klatce schodowej. Jest już zamontowana poręcz przy ścianie i pionowe słupki. Do końca lutego balustrady mają być gotowe.

Mamy też informacje, że wielu Panów przychodzi na budowę w tygodniu – p. Konrad, p. Piotr, p. Jerzy, p. Roman i p. Zbigniew – bardzo Panom Dziękujemy!

Wszystkich Panów, nie tylko tych ww – zapraszamy w najbliższą sobotę na budowę.

Zaplanowane prace pozostają te same, co w ubiegłym tygodniu.

Podobne posty

Twoja opinia