Szanowni Państwo!

Serdecznie i gorąco zapraszamy na 5 Jubileuszowy BAL KARNAWAŁOWY TRISO, który odbędzie się 19 lutego 2022 w Hotelu Mercure w Opolu, ul. Krakowska 43. Początek godz. 19.00. Przepraszamy za zmianę miejsca i terminu – było to niezależne od nas. Tym bardziej wszystkich gorąco zapraszamy!

Mamy jeszcze wolne miejsca. Ale z uwagi na ograniczenia związane z pandemią prosimy o szybkie zgłaszanie, bo ilość miejsc jest w tym roku nieco zmniejszona.

Gorąco prosimy o zgłaszanie (tel. 500611595 lub 733 942 982) i przynoszenie do biura Stowarzyszenia fantów, nagród, niespodzianek, które będziemy mogli zlicytować na BALU. W 2020r. z licytacji uzbieraliśmy aż 4020zł. Czy uda się nam w tym roku zebrać więcej ?

Bilety w cenie 250 zł od pary lub 125/osoba. Zaliczkę w kwocie 50 zł (resztę gotówką na Balu) lub pełną kwotę można wpłacać na konto Stowarzyszenia z dopiskiem: Darowizna. W cenie biletu: powitalny szampan, dwie ciepłe kolacje, zimna płyta, kawa, herbata, woda, soki, ciasto. Zabawę poprowadzi wodzirej- DJ.

Oczywiście zapewniamy, że w sytuacji gdy BAL nie będzie się mógł odbyć z wiadomych przyczyn – wszelkie wpłaty zostaną Państwu zwrócone.

Tymczasem zapraszamy Państwa do fotograficznych wspomnień z Balu w 2020r.

Mamy nadzieję, że niezdecydowanych – zachęcimy i pomożemy podjąć decyzję, by czym prędzej rezerwowali miejsce na BALU 🙂

Wszystkich – gorąco zapraszamy! Już tak dawno nie mieliśmy okazji się razem bawić. Tak mało w ogóle mamy okazji do zabawy, radości. No i przecież nie wiadomo, co będzie za rok…

Podobne posty

1 Komentarz

Twoja opinia