W Koszęcinie – ze łzami w oczach

Choć nagraliśmy dwa filmy, z dwóch różnych kamer, to żaden nie oddaje tego, co wydarzyło się w Koszęcinie, na próbie generalnej Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

To było niesamowite. Zostaliśmy zaproszeni na próbę generalną orkiestry i chóru. Specjalnie dla nas, na przywitanie Zespół wykonał piosenkę: „Poszła Karolinka”. A potem my zaśpiewaliśmy i zatańczyli: ” Od Siewierza jechał wóz”. I właśnie wtedy nam, rodzicom w oczach stanęły łzy, zaparło dech. Najpierw śpiewać zaczęła Pani Ania z naszą młodzieżą, po krótkim wstępie – dołączyła orkiestra, a zaraz potem chór! Cóż to był za śpiew! Jaka siła! Jaka moc! Jaka atmosfera! Tego nie da się opisać żadnym słowami i niestety, nagrane filmy- też tego nie oddają. Wierzcie nam, dla takich chwil – warto żyć !!! Całemu Zespołowi Śląsk – bardzo serdecznie dziękujemy za tą muzyczną i duchową ucztę, za tak serdeczne przyjęcie.

Kochana i Jedyna nasza Pani Aniu!!! z całego serca DZIĘKUJEMY! Za pomysł wycieczki do Koszęcina, za wybór piosenki i przygotowanie naszej młodzieży, za ten niepowtarzalny występ i niepowtarzalną nić łączności naszego TRISO z Zespołem Śląsk” . To wszystko dzięki TOBIE! Jesteśmy bardzo wdzięczni i szczęśliwi, że wybrałaś właśnie nas i że to z nami śpiewasz i z nami jesteś!

Was wszystkich zapraszamy do posłuchania i poczucia tej wyjątkowej atmosfery, wyjątkowej próby i wyjątkowego występu!

Dalsza relacja i zdjęcia z tego pięknego i niepowtarzalnego dnia – już niebawem. Zaglądajcie, bo mnóstwo mamy Wam jeszcze do opowiedzenia i pokazania 🙂

Podobne posty

Twoja opinia