Światowy Dzień Osób z Trisomią 21 w 2021

21.03 – to na całym świecie Światowy Dzień Osób z Zespołem Downa, a więc też wszystkich naszych stowarzyszeniowych dzieci i dorosłych z Trisomią 21. Życzymy Im wszystkim oraz im bliskim – wszelkiego dobra, radości, zdrowia, powodzenia.

Wideo-niespodzianka od naszych Wolontariuszek

Gorąco zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku, który z tej okazji nagrały nasze dwie wspaniale Wolontariuszki: Sabina i Hania.
Dziękujemy Wolontariuszkom za pomysł i realizację, a firmie PASlive za nagranie i montaż!

Spodobał się Wam film, który przygotowała Sabina z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa?
To poczytajcie jeszcze wywiad z Sabiną, naszą cudowną wolontariuszką.


Życzenia i dowody łączności

Płyną do nas z różnych stron. Bardzo dziękujemy!

Razem ze Stowarzyszeniem z Łodzi, gorąco zapraszamy również na transmisję Mszy św. odprawionej przez arcybiskupa Władysława Ziółka w intencji osób z Trisomią 21 i ich rodzin.

Bardzo nam miło, że wśród łączących się z nami jest też wspaniała Szkoła podstawowa nr 2 w Opolu. Zapraszamy do objerzenia prezentacji przygotowanych specjalnie z okazji Światowego Dnia. O Martynce z Trisomią 21, uczennicy IV klasy tej szkoły.

Więcej na stronie internetowej szkoły.

Jeszcze jeden nadesłany dziś film, jeszcze raz z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu. Tym razem kl. VIIIa wraz z Wychowawcą. Z filmem dotarły też życzenia: zdrowia, radości oraz otoczenia pełnego samych życzliwych osób. Jesteście Wspaniali !!! Mamy już duże grono życzliwych osób w Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu 🙂 DZIĘKUJEMY!

Podobne posty

Twoja opinia