Spotkanie przedobozowe

No i stało się!
Pierwsze i jedyne w tym roku spotkanie przed obozowe za nami! Choć w małej grupie, to radości, śmiechu i zabawy nie brakowało. Przypomnieliśmy sobie stare obozowe piosenki, z Hanią i Łucją potańczyliśmy znane kawałki. Poznaliśmy Panią Kierownik naszych warsztatów – p. Agnieszkę i Panią wychowawczynię – Honoratę. Cieszymy się, że z nami pojadą. Nie możemy już doczekać się dniu wyjazdu.
Tylko brakuje nam jeszcze aż 3 Wolontariuszy 😏 Miały przyjść na spotkanie trzy panie – studentki Wydziału Lekarskiego naszego, opolskiego Uniwersytetu, ale nie dotarły. Nawet nie wiemy dlaczego…
A może ktoś z Was nie ma jeszcze planów na wakacyjny sierpień? To gorąco do nas zapraszamy! Wyjeżdżamy 9 sierpnia wieczorem, wracamy 23.08 wcześnie rano. Więcej informacji pod nr tel 500 611595 lub mail: kontakt@triso. eu.
I jeszcze na koniec: bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy pani Beacie, mamie Mateusza za podpowiedź i " odkrycie" pani Honoraty. Wygląda, że będzie nam razem dobrze 😄I tylko szkoda, że Mati z nami nie jedzie… A może jednak ?

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia