"Piątka" na piątkę!!!☺️😄😊🙂🥰
Młodzieży, Gronu Pedagogicznemu, Dyrekcji a nade wszystko Panu Dyrektorowi ELO 5 Opole – Romualdowi Florczakowi- najpiękniej dziękujemy!!!
Za pomysł, za organizację, za wspaniały Koncert, za zaproszenie naszego Stowarzyszenia, za zebrane datki, za wielkie serce, za dobroć !
Dziś byliśmy uczestnikami pięknego, świątecznego koncertu. Choć do świąt jeszcze kilka dni – my już poczuliśmy tę wspaniałą świąteczną atmosferę.
Jednego tylko żal – że po raz kolejny było nas tak bardzo mało. Mimo tylu zaproszeń, mimo tak pięknego tematu koncertu, mimo tak szczytnego celu… Jak zwykle, zawsze ci sami! Zawsze na tą samą grupę można liczyć.
W imieniu całego Stowarzyszenia, w imieniu Zarządu – dziękujemy Wam, którzy reprezentowaliście nasze stowarzyszenie. Jakże byłoby smutno i dziwnie – gdyby koncert dla naszego stowarzyszenia – a nikogo od nas nie było…
Dziękujemy Wolontariuszce Sabinie i naszej Pani Koordynator wolontariatu. Dziękujemy tym, którzy upiekli ciasta, przynieśli świąteczne ozdoby i bardzo dziękujemy dr Beacie Niwińskiej za impuls, za podpowiedź dyrekcji 5 LO, za pomoc i łączność między Triso a 5LO.
Zapraszamy do fotograficznej relacji pani Katarzyny, na którą też zawsze możemy liczyć i której też bardzo, bardzo gorąco dziękujemy! 💖💖💖

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia