Św. Mikołaj w TRISO

A czy wiecie, że u nas już św. Mikołaj był!
I dekorowanie pierniczków, wesoła zabawa, no i oczywiście prezenty. Ho, ho, ho, niektóre dzieci (te najbardziej wytrwałe, które były do samego końca) to nawet i po 3 (!) paczki dostały. A to dzięki najlepszej naszej Hani – Wolontariuszce, która w listopadzie w swojej szkole PSP nr 2 w Opolu zorganizowała kiermasz i zbiórkę gier, zabawek. Tyle tego nazbierała, że dla wszystkich i jeszcze więcej wystarczyło. Dziękujemy!
Równie wielkie podziękowania posyłamy do Wolontariuszy i uczniów z PSP nr 20 w Opolu. Którzy byli z nami, pomagali dekorować pierniczki, bawili się z nami i przenieśli cały wielki karton własnoręcznie robionych świątecznych kartek. A my wyślemy te kartki do naszych darczyńców wraz z życzeniami i podziękowaniem.
Dziękujemy naszym niezawodnym paniom, które wraz z dr Teresą Spakowską wszystko tak pięknie i profesjonalnie przygotowały( i po wszystkim – posprzątały :-)). Zobaczcie na stół, jaki kolorowy i ileż różnych rzeczy, którymi mogliśmy dekorować pierniczki. A szło nam to całkiem dobrze 🙂
I jeszcze wielkie dzięki dla pani Basi i Seniorów z Chrząstowic, za upieczenie tej góry pierników. Bo gdyby nie one – to co byśmy dekorowali?
Oczywiście stokrotne podziękowania dla św Mikołaja, że mimo tylu obowiązków – wstąpił jeszcze do nas i to na tak długo. Świetnie się bawiliśmy, śpiewaliśmy kolędy, fotografowaliśmy się.
A zdjęcia – jak zwykle, możecie oglądać dzięki niestrudzonej pani Kasi – mamy Emilki – jej też bardzo, bardzo dziękujemy!
I Wam wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogliście w organizacji naszego radosnego spotkania. Naszej p. Ewie – koordynator Wolontariatu, dwóm Siostrom wolontariuszkom i Hani – za spakowanie i przyniesienie paczek ze stowarzyszenia, za pomoc św Mikołajowi. I wszystkim, wszystkim – którzy przyszliście i się tak dobrze bawiliście. Do zobaczenia za rok!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia