No to nadszedł czas na podsumowanie III już, Stowarzyszeniowej Pielgrzymki TRISO.
Jak przystało na rok Jubileuszowy, z okazji 20-lecia TRISO naszym celem było wyjątkowe miejsce – Warszawa, stolica Polski i jej piękne sanktuaria.
Przyjechaliśmy do Warszawy późnym wieczorem, w czwartek 10 października. Mieszkaliśmy w hotelu Aramis. Pani Renacie, z działu sprzedaży bardzo dziękujemy za udzielony rabat.
W piątek od godz. 10.30 byliśmy już w siedzibie TVP i podzieleni na dwie grupy zwiedziliśmy wiele różnych sal, studiów, nawet magazynów – strojów, rekwizytów. Mieliśmy wielkie szczęście – spotkaliśmy i mamy wspólne zdjęcie z p.Rafałem Brzozowskim z programu: Jaka to melodia?
Z TVP na Wilanów i do Świątyni Opatrzności Bożej.Tutaj pan przewodnik opowiedział nam o świątyni i Panteonie wielkich Polaków. Widzieliśmy ich tablice nagrobne i relikwiarze polskich świętych. W kaplicy Najśw. Sakramentu – ks. Ryszard odprawił Mszę św w naszej intencji. Pismo św czytał p. Józef – tato Gabrysi, do mszy służyli ministranci – Paweł, Kasia i Franek, psalm zaśpiewała p. Ania, ona też przygotowała całą oprawę muzyczną, wyjątkową bo z akompaniamentem aż 4! gitar – p. Izy; p. Małgosi, p. Wieśka i p. Krzysztofa. Ach, co to był z akompaniament!
Po obiedzie na krótko wróciliśmy do hotelu, a co było wieczorem – opowiemy w kolejnym poście 🙂

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia