III Bieg Szlakiem Bursztynowym przeszedł do historii.
A my dziękujemy WSZYSTKIM, dzięki którym mogliśmy też uczestniczyć w tym pięknym wydarzeniu. Dziękujemy Organizatorom – Pani Agacie, Pani Dyrektor, Panu Burmistrzowi, szczególnie za miłe słowa o naszym Stowarzyszeniu do licznie zgromadzonej publiczności w czasie dekoracji. Dziękujemy za pyszną kartoflankę i zestaw frytek ☺️. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili datki na nasze Stowarzyszenie. Uzbieraliśmy 738,51 zł. To także dzięki rodzicom Oli z Prudnika, którzy przywieźli do Ujazdu aż 20 pluszowych misi.
Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, szczególnie rodzinom Krystiania, Gabrysi, Kuby no i oczywiście wspaniałej Sandrze i Robertowi.
Naszej cudownej młodzieży, która wystąpiła porywając publiczność do wspólnej zabawy i śpiewu.
Dziękujemy p. Ani, p. Małgosi i p. Joli za przygotowanie i poprowadzenie występu, a p. Kasi za ekspresowe dostarczenie zdjęć.
Panowie: Wiesław i Andrzej – też obiecali dosłać zdjęcia, ale do dziś jeszcze nie doszły 😁 Poprawka: p. Andrzej przed chwilą przysłał – poprawione i dodane😉

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia