Czy Wam też tak ten czas gdzieś ucieka? I dogonić się nie daje.
Za tydzień już Święta!
A my z tej okazji w czwartek byliśmy z wizytą u Pana Marszałka Woj. Opolskiego – p. Andrzeja Buły, u Pani Dyrektor Kariny Bedrunki, odwiedziliśmy też Kurię Biskupią J.E.Ks.Biskupa – Andrzeja Czaję i Biuro Podróży Sindbad. Z wdzięcznością za pomoc i wsparcie oraz z najlepszymi życzeniami na Święta i Nowy Rok zanieśliśmy robione przez mamę Kostka- świąteczne wieńce, robione przez Emilkę Ł. – bombki, nasz nowy kalendarz na 2018 ( nie martwcie się, i Wam już wkrótce pokażemy na fb i będzie można go kupić ;-), małe kalendarzyki i zaproszenie na Koncert Kolęd (14.01.2018r) w naszym wykonaniu. My też dostaliśmy prezenty – ręcznie malowane bombki, słoiczki miodu, kalendarz.
Naszej wyprawie towarzyszyły mamy Ewy, Szymona i dziadek Emilki Ł. oraz piękne zimowe słońce. No to zrobiliśmy specjalnie dla Was kilka zdjęć zimowego, szkoda tylko że bez śniegu – Opola, które też już szykuje się do świąt. Prawda, że ładne?
Po drodze jeszcze Szymon wypatrzył w oknie plakat. Długo przy nim staliśmy… Szymon chciałby bardzo pójść na ten koncert. Czy ktoś jeszcze? Może wybierzemy się razem? Dajcie znać sms lub mailem 🙂
No i na koniec dziękujemy jeszcze pani Katarzynie K – za zdjęcia.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia