PROŚBA o WYPEŁNIENIE ANKIETY
W zeszły poniedziałek wystartowała ogólnopolska ankieta dla rodziców dzieci z Zespołem Downa. Odzew na ankietę jest bardzo duży, dzięki czemu uda się zebrać najnowsze informacje na temat jakości życia rodzin wychowujących w Polsce dziecko z tą wadą genetyczną oraz poznać problemy z jakimi aktualnie muszą się mierzyć.

Wyniki, które otrzymano do tej pory są bardzo ciekawe, dostarczają wielu nowych, często zaskakujących informacji. Zostaną one przedstawione 2 grudnia na konferencji "Wielodyscyplinarne wsparcie rozwoju osób z zespołem Downa. Celowana interwencja farmakologiczna" w Poznaniu. Wyniki badań zostaną także przedstawione i szczegółowo omówione na portalach i w czasopismach dla rodziców dzieci z wadą ZD.

Zapraszamy osoby, które jeszcze nie wypełniły ankiety, do dołączenia do badań. Prosimy o wypełnienie krótkiej, 10-minutowej ankiety (można ją znaleźć tutaj: https://goo.gl/forms/ADMK7vUbJwR0vBf43 ), dzięki temu wyniki badań będą jeszcze bardziej informatywne.

Ankieta – oprócz dostarczenia informacji na temat jakości życia rodzin zespołowych, pomoże opracować nowy program badań genetycznych i profilaktyki u osób z Zespołem Downa, dzięki niej zostanie opracowany także nowy program wsparcia dla zespołowych rodzin. W ankiecie można także zgłosić chęć do udziału w nieodpłatnych badaniach genomu i epigenomu. Autorzy badań serdecznie dziękują za udział w ankiecie.

z wyrazami szacunku,
dr n. med. Monika Zazula

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia