My to mamy szczęście!
Moc wrażeń, wspaniałe przeżycia, dzień pełen radosnych spotkań i zabawy. A wszystko to dzięki cudownej Pani Monice, która zaprosiła nas do Krasiejowa i Pani Joli, która oprowadziła nas po parku, opowiedziała historię odkryć i dinozaurów.
DZIĘKUJEMY!
Pogoda nam dopisała. Humory także, a po trudach zwiedzania, przejażdżką edukacyjnym pociągiem, przejścia drogą edukacyjną, a nawet wyprawą wehikułem czasu miliony lat wstecz – zasłużony odpoczynek na plaży, placu zabaw i parku rozrywki.
Powiemy Wam w sekrecie, że co niektórych trudno było namówić do wyjścia – np. z tzw "Małpiego gaju" z kuleczkami, czy przejażdżki autami, wakacyjnym pociągiem.
A Emilka i Szymon na trampolinie skakali jak zawodowcy. Szymon dodatkowo zachwycał zmyślnymi figurami, jak na przykład… anioła ! Emilce pomagała p. Iza – liczyła skoki do 50, a i tak było za mało. Kamiś puszczał mnóstwo mydlanych baniek i dobrze mu to szło 🙂
Jak ten czas szybko nam zleciał?
Nie zauważyliśmy, kiedy zrobiło się już bardzo późno.Czas wracać do domu.
Mamy jednak wielką nadzieję i marzenia, że jeszcze tu kiedyś wrócimy. Może znowu ktoś nas zaprosi?
I chyba tylko gitara pani Izy była dziś trochę smutna, bo cały dzień smażyła się w aucie, nie było czasu na śpiewy, tyle dziś innych wrażeń mieliśmy. Jeszcze raz dziękujemy pani Monice i Wam wszystkim za wspólnie spędzony, piękny dzień.
Do zobaczenia już niedługo na zajęciach, wycieczce, spotkaniach.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia