Impreza plenerowa- 1%

Może to zabrzmi nieskromnie… ale naszym zdaniem TRISO na sobotniej plenerowej imprezie organizowanej przez Urząd Miasta Opole pn. „Rozlicz się w Opolu” – było NAJLEPSZE!
A to dzięki niezawodnym Rodzicom, cudownym Wolontariuszom z „TRISO Young” i „TRISO Gold” , pani Klaudii Budner, dzieciom i młodzieży z trisomią 21.
Wszystkim: BARDZO DZIĘKUJEMY !
Dziś też nasza kochana Wolontariuszka Aleksandra Z., czyli po prostu: pani OLA – dostała niebieską koszulkę wolontariusza TRISO i zobaczcie – jak bardzo jej do twarzy w tej koszulce :-). Cieszymy się bardzo, że jest Pani z nami, życzymy wszystkiego, co najlepsze i długiego „bycia” w TRISO!
A dla wolontariuszy z „TRISO- Young” była to pierwsza próba i impreza, w której uczestniczyli. I to na dodatek w zaprojektowanych przez siebie koszulkach. Spisali się wspaniale! Trójka z nich: Ania, Hania i Maks byli przez cały dzień! Od 11.00 do 18.00, niezmordowani – chodzili, zachęcali, roznosili kalendarze, ulotki, serduszka, zbierali datki do puszek. Na koniec podliczyliśmy ile udało się zebrać. Całkiem niemała suma: 329,33 zł. Dziękujemy!
Także rodzice, panie: Iwona, Marzena, Kasia, Julia i Beata – napracowały się na stoisku z kiermaszem. Sprzedały jeszcze sporo różnych rzeczy i do wspólnej kasy przybyło następne ponad 300 zł. A p. Henia, Roksana, Alicja, Ola -nie przepuściły bodaj ani jednego przechodnia, zapraszając wszystkich do naszego informacyjnego stoiska TRISO. Udało się nawet na miejscu wypełnić kilka oświadczeń emerytów z odpisem 1% dla naszego stowarzyszenia. No i tradycyjnie już dziękujemy p. Kasi za zdjęcia, a panom: Wiesławowi, Marianowi i Jerzemu za wszystko, co męskiej siły potrzebowało – rozłożenie i złożenie namiotu, banerów, transport stołów, rzeczy na kiermasz i stoisko.
Wolontariuszom: Małgosi i Marcinowi za czuwanie nad wszystkim, napisy, balony i posprzątanie na koniec.
Wszystkim za wszystko dziękujemy!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia