Ostatnia już część zdjęć i ostatnie podziękowania.
Jeszcze raz popatrzcie jak na pl. Wolności było smutno bez nas, jak stawały namioty, tworzyły się stoiska z kiermaszem, loterią. A potem polonez, happening i losowanie nagrody głównej – Auta Seat z pełnym bakiem na 3 dni.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom.
I choć na końcu – to bardzo serdeczne podziękowania dla tych, bez których ten Happening prawdopodobnie by się nie odbył , dla pomysłodawców i realizatorów. Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom TRISO, w wśród nich szczególnie Pani Kasi i panu Przemkowi. To Oni nadali tytuł tegorocznym obchodom, "wynaleźli" piosenkę, przygotowali kalendarz, zachęcili znane osoby do przysyłania zdjęć z "Zapraszam", przygotowali podziękowania, rollup o naszym wolontariacie, zaprosili do śpiewania panią Klaudię Budner i na ich prośbę – otrzymaliśmy filmowe życzenia od pana Piotra Bukartyka. Niesamowite, ile dwie osoby są w stanie zrobić! Bardzo dziękujemy! I nie żegnamy się, choć mieszkacie już we Wrocławiu – czekamy na Wasze pomysły, na Wasze działania, czekamy na Was.
Ostatnie podziękowania dla trzech Mam, które nad wszystkim czuwały, które poświęciły wiele czasu, nieprzespanych nocy, siły przekonywania i mimo licznych przeciwności zorganizowały Loterię, Kiermasz, aż 6 patronatów medialnych, mnóstwo innych jeszcze rzeczy (np serduszka, drożdżówki, stoły, namioty …) i wszystko dopięły na tzw ostatni guzik. To pani Beata, pani Mirella i pani Kasia. Chylimy czoła. Dziękujemy! I nie możemy się już doczekać Światowego Dnia i Happeningu za rok!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia