W piątek, 23 września w sali koncertowej szkoły muzycznej w Opolu – LIONS Club Opole świętował uroczystość 20-lecia powstania. I nasze Stowarzyszenie zostało zaproszone na to spotkanie.
Podczas uroczystej Gali otrzymaliśmy symboliczny czek na 5 tys.zł z przeznaczeniem na zorganizowanie 2-dniowych, wyjazdowych warsztatów dla młodzieży z okazji Andrzejek. Tak też będzie. A o miejscu warsztatów i programie poinformujemy w późniejszym terminie, jak już wszystko zostanie ustalone i wolontariusze znajdą czas by z nami pojechać. Przy tej okazji serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zostać wolontariuszem w naszym Stowarzyszeniu. Bo u nas jest ciekawie, wesoło i cały czas coś się dzieje. Na nudę na pewno narzekać nie można😀

Dziękujemy Ewie i Szymonowi, ich rodzicom i siostrze Szymona za obecność na uroczystościach oraz wręczenie kwiatów i obrazka namalowanego na szkle przez Kasię N ( za obrazek dziękujemy Kasi i jej Mamie) . – prezydent Lions Club Opole- pani Krystynie Słodczyk. To już po raz trzeci otrzymaliśmy finansowe wsparcie od LIONS Club Opole. Po raz pierwszy w 2014r na Gali Dobroczynności – Koncercie w Szkole Muzycznej. Dostaliśmy wtedy ponad 20 tys. zł z przeznaczeniem na obóz dla młodzieży. Dzięki temu wsparciu nasza młodzież mogła po raz drugi uczestniczyć w wakacyjnym obozie z wolontariuszami nad morzem.
Jesteśmy bardzo wdzięczni LIONS Club Opole, że spośród tylu organizacji działających w Opolu i woj opolskim – wybrał właśnie nasze Stowarzyszenie.
Będziemy wdzięczni za dalszą pomoc i pamięć o nas.
Pozdrawiamy serdecznie wszystkich z LIONS i Panią Prezydent.

Więcej o jubileuszu:
http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/jubileuszu-lions-club-opole-20-tys-zl-dla-czterech-opolskich-organizacji-zdjecia,10663278/

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia