Serdecznie zapraszamy dziewczęta i chłopców z trisomią 21 na letni turnus zajęć z treningu umiejętności społecznych i rozwoju kreatywności. Zajęcia odbywać się będą w dwa kolejne wtorki i środy (tj. 2,3,9 i 10 lipiec) od godziny 8.00 do 15.30. W trakcie turnusu zapewniamy jeden posiłek przygotowany przez uczestników turnusu, ale dobrze by było dodatkowo zaopatrzyć dzieci w kanapki.

Zapisy na turnus przyjmuje pani Roksana. W zajęciach mogą uczestniczyć tylko te dzieci i młodzież, które zostały zakwalifikowane do nowego projektu PFRON (niezależnie od rodzaju terpaii) .

Turnus jest bezpłatny, dofinansowany przez PFRON w ramach projektu „Krok do samodzielności”.

Ponadto informujemy i zapraszamy na codzienne dwutygodniowe zajęcia z TUS i kreatywności, które będą się odbywać od poniedziałku do piątku, tj w dniach 15 do 26 lipiec. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45 do 15.30.

Zapisy także przyjmuje p. Roksana w godzinach urzędowania biura. Sam udział w zajęciach jest bezpłatny, dofinansowany przez PFRON w ramach projektu „Krok do samodzielności” . Obowiązuje jednak wcześniejsze wniesienie opłaty za obiady, tj 25 zł/dzień. Uczestnictwo tygodniowe – 125zł, dwutygodniowe – 250 zł. Pozostałe opłaty jak wyjście do kina, na kręgle, do ZOO itp – ponosić będzie Stowarzyszenie. ZAPRASZAMY!

Ilość miejsc w obu ww turnusach ograniczona. Zapisy przyjmujemy tylko do piątku, 5 lipca.

UWAGA!

W czasie wakacji NIE będzie grupowych zajęć w poniedziałki i środy. Nie ma też zajęć na basenie.

Podobne posty

Twoja opinia