Nasze Centrum – Nasi Panowie

Dawno już nie zaglądaliśmy, co robią nasi niezmordowani Panowie.

Nadal spotykają się w każdą sobotę, bo wciąż jeszcze jest wiele prac, które trzeba wykonać. Zresztą, nie tylko w soboty się umawiają, ale często w tygodniu, po swojej pracy zawodowej – by wykonać mnóstwo i jakże różnych prac. Podwyższone rabaty w szklarni i obudowa ich płytkami – to zadanie dla Pana Zbigniewa i Konrada. Automatyczne nawodnienie całego ogrodu wykonali Panowie: Piotr i Zbigniew. Panowie: Bartosz z drugim Piotrem posadzili i potem jeszcze dosadzili maliny (tak, tak- to tez panowie (!), choć mogło by się wydawać, że to bardziej damska praca :-). Trzeba też było rozsypać 2 tony kamienia ozdobnego, który przywiózł bezpłatnie Pan Antoni, a którego druga partia była dosyć zabrudzona i najpierw trzeba było to wszystko oczyścić, co perfekcyjnie wykonał P. Krzysztof. Kamień wokół malin i całego domu rozłożyli Panowie: Piotr z Krzysztofem i Zbigniewem. Przyszły też zamówione huśtawki na taras, które same nie chciały się złożyć, więc złożył je p. Jerzy a potem jeszcze skręcił kilka trampolin do skakania. Pan Marian wykonał drugi i trzeci wózek pod składowane krzesła. No i trzeba było przygotować podłoże i ułożyć amortyzujące płytki gumowe na placu zabaw. Tym zajęli się Panowie: Marian, Piotr. Konrad i Zbigniew. Doprowadzili też wodę do szklarni i rabat z roślinami, Pan Piotr uzupełnił ubytki trawy, a kilkakrotnie w ciągu dnia specjalnie przyjeżdżał pan Roman, Zbigniew i Bartosz by podlewać, bo upały były wtedy okropne i ani kropli deszczu. Warto było, bo efekty rewelacyjne. Sami zobaczcie! A to jeszcze i tak nie wszystko, co przez ten cały długi okres zrobili Panowie.

Szanowni i Drodzy Panowie! Z całego serca dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie i pomoc. Za poświęcony czas i piękniejący nasz wspólny DOM i ogród, za piękny i bezpieczny Plac Zabaw.

Wciąż jeszcze można do tej wspaniałej EKIPY dołączyć. Zapraszamy już w najbliższy piątek, 31 maja od godziny 10.00. Jest jeszcze sporo prac, tym razem głównie porządkowych przed sobotnim festynem z okazji Dnia Dziecka. Taras i okna już umyte, grządki tez już wypielone – to wszystko zrobiła już Pani Ania, za co bardzo serdecznie dziękujemy! A Was wszystkich zapraszamy! Jeśli nie w piątek, to w kolejne soboty 🙂

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia