Szanowni Państwo, od 15 lutego można już składać roczne deklaracje PIT za 2023r.

Zwracamy się z gorącą prośbą o przekazanie swojego 1,5 % podatku dla naszego Stowarzyszenia.

Nasz nr KRS to: 00 000 72 761 , który bardzo prosimy wpisać w odpowiedniej rubryce zeznania PIT.

Wpłacając 1,5 % podatku na nasze Stowarzyszenie wspieracie Państwo ponad 100 niepełnosprawnych dzieci i młodzieży z trisomią 21 z całego województwa opolskiego. Zebrane z 1,5 % podatku fundusze w całości zostają przeznaczone na kompleksową rehabilitację naszych dzieci i młodzieży. Chcielibyśmy także po raz pierwszy w czasie wakacji zorganizować dla naszych dzieci i młodzieży półkolonie podczas wakacji. Ich zdrowi rówieśnicy wyjeżdżają na obozy, kolonie, mają liczne oferty na spędzenie wakacji w miejscu zamieszkania. Dla naszych niepełnosprawnych dzieci – ofert nie ma. Chcielibyśmy tą lukę wypełnić, ale sami nie damy rady. Bardzo prosimy o pomoc i przekazanie właśnie naszemu Stowarzyszeniu 1,5 % podatku. nr KRS: 0000072761

Także osoby starsze, które rozlicza ZUS, które pobierają emerytury czy renty mogą przekazać nam 1, 5 % podatku. Bardzo prosimy o wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza i przesłanie go do odpowiedniego Urzędu Skarbowego lub do biura naszego Stowarzyszenia, a my się już dalej tym zajmiemy. Nasz adres: Stowarzyszenie TRISO, ul. Jagiellonów 53; 45-560 OPOLE.

Wszystkich Państwa prosimy o przekazanie nr naszego KRS swoim bliskim, znajomym, sąsiadom. Prosimy o pomoc w wypełnieniu deklaracji podatkowych osobom starszym.

Odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości pod nr tel. 884 088 902 lub 500 611 595 lub w biurze Stowarzyszenia w Opolu, przy ul Jagiellonów 53.

DZIĘKUJEMY!

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia