Styczniowe propozycje dla Was

Za nami już 4 dni Nowego, 2024 roku- czas najwyższy przedstawić Wam nasze styczniowe propozycje.

Już jutro, tj w piątek 5 stycznia o godzinie 16.30 zapraszamy na zajęcia taneczno-muzyczne. Za tydzień, 12 stycznia na zajęciach będziemy obchodzić kolejne urodziny Oli z Prudnika. Zapraszamy!

W każdą środę, w godzinach 15.30-18.00 czekamy na Was na zajęciach rozwijających kreatywność. Na ostatnich zajęciach razem z p. Wiktorią i p. Agnieszką robiliśmy ważki 🙂 oraz pizzę, która wyszła nam bardzo smacznie 🙂

NOWOŚĆ! – zajęcia rozwijające kreatywność w SOBOTY! Na pierwsze sobotnie zajęcia zapraszamy w sobotę, 13 stycznia, na godzinę 10.00 . Czekać będzie na Was pani Agnieszka z różnymi fajnymi pomysłami. Zapiszcie sobie już dziś termin, by nie zapomnieć!

Indywidualna terapia psychologiczna w Centrum przy ul. Jagiellonów. Są jeszcze wolne miejsca. Chętnych prosimy zgłaszać do wtorku, 9 stycznia, do pani Roksany.

28 stycznia -32 FINAL Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na placu Teatralnym w Opolu (przed Teatrem i. J. Kochanowskiego) wystąpi nasz młodzież: Ewa i Szymon oraz Martyna. Serdecznie zapraszamy! Ok. godziny 13-14:-)

Rozważamy możliwość zorganizowania „półkolonii” w czasie ferii zimowych (15-19.02 i /lub 22-26.01) z licznymi atrakcjami oraz zajęciami uspołeczniającymi i rozwijającymi kreatywność. Chętni proszeni o zgłaszanie się do pani Roksany do końca tygodnia, tj do piątku 12 stycznia. Ilość miejsc ograniczona.

W dalszym ciągu zapraszamy panów w soboty od godziny 9.00. Zostało jeszcze kilka różnych prac do zrobienia, no i wciąż pojawiają się nowe..,

A na koniec zapraszamy do oglądnięcia krótkich filmików z ostatnich zajęć taneczno-muzycznych w 2023r. Mamy nadzieję, że zachęcimy Was i tłumnie przybędziecie na jutrzejsze zajęcia 🙂

Przypominamy, że wszystkie zajęcia indywidualne i grupowe dofinansowane są z funduszy PFRON w ramach realizowanego projektu: ” W drodze po samodzielność”.

Poprzedni postNastępny post

Podobne posty

Twoja opinia