Och, minął bardzo szybko i obficie.

W sobotę, mimo że przecież już prawie miesiąc minął od uroczystego otwarcia- wciąż jest sporo różnych prac do zrobienia. Wiedzą o tym nasi wspaniali Panowie i po raz kolejny w sobotę od rana stawili się na Jagiellonów: p. Marian, Piotr, Konrad, Bartosz, Zbigniew. Kontynuują prace związane z wymianą listew przypodłogowych na profile LED, wykonują opaskę z tynku mozaikowego wokół budynku, montaż oświetlenia podszafkowego LED w świetlicy. Konieczne też było wykonanie dodatkowego gniazda do pralki. To wszystko działo się w sobotę.

W poniedziałek przed południem został zamontowany piękny kaseton z logo i napisem TRISO na czole budynku. Teraz jeszcze łatwiej będzie trafić do naszego Centrum.

Cały tydzień w budynku odbywają się różne zajęcia indywidualne i grupowe. W środę po południu na zajęciach rozwijających kreatywność wykonywaliśmy stroiki na cmentarz z okazji zbliżającego się święta Wszystkich Świętych. W środę też otrzymaliśmy miłe prezenty od pani Kasi z Brzegu. Talerze, kosze na śmieci, szufelki ze zmiotkami. Bardzo dziękujemy! Wszystko się nam bardzo przyda.

I jeszcze w środę wieczorem po raz pierwszy w nowej siedzibie odbyło się zebranie Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia. Omawialiśmy różne ważne kwestie związane z oddaniem budynku do użytkowania, uchwaliliśmy zasady i regulamin korzystania z obiektu. Ustalony też został termin najbliższego Walnego Zgromadzenia Członków na czwartek, 9 listopada, godzina 17.00.

Zapraszamy do kilku fotograficznych wspomnień i zauważenia jak fajnie wyglądało zaparkowanych 5 aut pięciu panów pracujących w sobotę na Jagiellonów 🙂

Podobne posty

Twoja opinia