Majowe propozycje dla wszystkich

Za nami już kilka dni najpiękniejszego miesiąca w roku – MAJA. A my mamy dla Was kilka zaproszeń i liczymy, że chętnie skorzystacie. Gorąco Zapraszamy!

Już dziś, w sobotę 6 maja o godzinie 14.00 czekamy na wszystkie młodsze dzieci. Niestety, prognozy pogody nie są zbyt przychylne, więc chyba raczej spotkamy się w siedzibie TRISO przy ul. 1-go Maja 9, na 4 piętrze. Gorąco Zapraszamy!

Wcześniej, bo już od godziny 9.00, też w sobotę, 6 maja czekamy na Panów na budowie, przy ul. Jagiellonów 53. Zostały już tylko prace wykończeniowe, malowanie, przenoszenie mebli itp. W ostatnią sobotę na budowie kanapki przywiozła Natalka z mamą. Szkoda, że nie widzieliście, a my nie nagraliśmy- z jaką radością biegała po wszystkich piętrach, zaglądała do każdego pomieszczenia, witała się z każdym panem. Ileż w tym było takiej prawdziwej, dziecięcej radości. Na pewno i inne dzieci będą miały radość z własnego, naszego domu. Zapraszamy!

W środę, 10 maja o godzinie 15.30 zapraszamy na Majówkę. Przed mostem na wyspę BOLKO czekać na wszystkich będą Wolontariusze z Tułowic. Chcą nas zabrać na spacer, plac zabaw, być razem. Nie ma ograniczeń wiekowych. Zapraszamy wszystkich! Liczymy na Waszą liczną obecność. Nasze dzieci, młodzież i dorośli tak bardzo potrzebują być razem, w swoim gronie. W tym czasie rodzice mogą mieć wolne, albo razem udać się na kawkę 🙂 . Przekażcie to zaproszenie innym, udostępnijcie w mediach społecznościowych, na Waszych stronach, fb.

W sobotę 13 maja, pani dr Teresa P-S wraz ze swoimi Wolontariuszkami zaprasza na godzinę 10.00 na budowę starsze dziewczyny i te wszystkie, które chciałyby pomóc. Razem będziemy przygotowywać kanapki dla panów, serwować kawę, herbatę. Będzie znowu okazja, by być razem i razem spędzić czas. Nie zapomnijcie o koszulkach TRISO. Fartuszki dla Was mamy 🙂

W piątek, 19 maja o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich uczestników (osoby z Trisomią 21 i Wolontariuszy) letnich Warsztatów na spotkanie przedobozowe. Spotykamy się w siedzibie przy ul.1-go Maja, na 4 piętrze.

W niedzielę, 28 maja zapraszamy Was na jedyny w tym roku koncert pieśni i piosnek Maryjnych wykonaniu naszej młodzieży i p. Anny Płaczek. Miejsce i godzinę podamy w późniejszym terminie.

Jeśli ktoś ma propozycję, jak spędzić razem Dzień Dziecka – to prosimy o kontakt. Wszelkie pomysły mile widziane 🙂

A teraz już zabieramy Was razem z Natalką na wycieczkę po naszym nowym domu.

Podobne posty

2 Komentarzy
  1. Józef

    Widzę, że w końcu jakiś kierownik (kierowniczka) budowy z prawdziwego zdarzenia nas odwiedziła na naszym polu walki.
    Ale Natalka wyrosla.

Twoja opinia